Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Oferta hurtowa akcesoriów BHP

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.06.2015
Potrzebujesz nowoczesnej odzieży roboczej, butów roboczych czy też akcesoriów ochronnych do wykonywania różnego rodzaju prac? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ferpol – hurtowni BHP z wieloletnim doświadczeniem w branży. Hurtownia zapewnia dostęp do najlepszych produktów od najbardziej cenionych producentów, a także posiada własną szwalnię, co daje szansę naszycia na akcesoriach logo firmy i innych sposobów personalizacji. Wybierając nas, zawsze masz gwarancję korzystnej ceny oraz profesjonalnej obsługi i sprawnej wysyłki!

Hurtownia BHP

W naszej firmie od samego początku działalności zajmujemy się dystrybuowaniem najwyższej jakości odzieży roboczej oraz odzieży ochronnej. 

Wiele lat doświadczeń na polskim rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom szeroki asortyment najlepszych rozwiązań, które są w stanie w sposób skuteczny zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracownikom na poszczególnych stanowiskach pracy. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi obuwie robocze, rękawice robocze i ochronne, sprzęt chroniący pracownika przed upadkiem z wysokości. 

Dostarczamy również niezbędne artykuły BHP, które wymagane są prawem polskim a które musi zapewnić w miejscu pracy pracodawca. 

FERPOL - BHP Hurtownia współpracuje z najlepszymi producentami na świecie. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, które jednocześnie realizowane są w sposób pozwalający na wygodne użytkowanie. 

Nasza odzież jest również estetycznie wykonana, co również przekłada się na wizerunek firmy. Dostarczamy odzież, która posiada wszystkie certyfikaty jakości wykonania.

Podobne firmy

Strona Knittex

Knittex

Dodano: 27.03.2015
Firma KNITTEX, to sprawdzony i ceniony producent wyrobów pończoszniczych. Doskonała znajomość, szeroko rozumianego włókiennictwa oraz profesjonalny zespół kierunkowo wykształconych oraz...
Więcej o firmie: Rajstopy, Rajstopy dla dzieci
Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 19.11.2013
Grun sp.z o. o. funkcjonuje na rynku od przeszło 10 lat i jest największym dystrybutorem czapek w kraju znanych i prestiżowych marek. Posiadamy ponad 300 sklepów oraz salonów w całej Polsce,...
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 02.06.2018
Sklep internetowy tombigo.pl zajmuje się rozprowadzaniem wysokiej jakości odzieży męskiej, z naciskiem na duże rozmiary. Produkty szyte są w większości na rodzimym rynku i z wysokiej jakości...
Więcej o firmie: Duże swetry męskie
Strona twojatorba.pl

twojatorba.pl

Dodano: 27.06.2013
Oferowane przez nas torebki pozwolą Ci na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Dzięki szybkiej opcji wybierania torebek damskich według fasonów oraz kolorów i materiałów, z jakich...