Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Oferta hurtowa akcesoriów BHP

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.06.2015
Potrzebujesz nowoczesnej odzieży roboczej, butów roboczych czy też akcesoriów ochronnych do wykonywania różnego rodzaju prac? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ferpol – hurtowni BHP z wieloletnim doświadczeniem w branży. Hurtownia zapewnia dostęp do najlepszych produktów od najbardziej cenionych producentów, a także posiada własną szwalnię, co daje szansę naszycia na akcesoriach logo firmy i innych sposobów personalizacji. Wybierając nas, zawsze masz gwarancję korzystnej ceny oraz profesjonalnej obsługi i sprawnej wysyłki!

Hurtownia BHP

W naszej firmie od samego początku działalności zajmujemy się dystrybuowaniem najwyższej jakości odzieży roboczej oraz odzieży ochronnej. 

Wiele lat doświadczeń na polskim rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom szeroki asortyment najlepszych rozwiązań, które są w stanie w sposób skuteczny zapewnić bezpieczeństwo wszystkim pracownikom na poszczególnych stanowiskach pracy. W ramach naszej oferty zapewniamy między innymi obuwie robocze, rękawice robocze i ochronne, sprzęt chroniący pracownika przed upadkiem z wysokości. 

Dostarczamy również niezbędne artykuły BHP, które wymagane są prawem polskim a które musi zapewnić w miejscu pracy pracodawca. 

FERPOL - BHP Hurtownia współpracuje z najlepszymi producentami na świecie. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości, które jednocześnie realizowane są w sposób pozwalający na wygodne użytkowanie. 

Nasza odzież jest również estetycznie wykonana, co również przekłada się na wizerunek firmy. Dostarczamy odzież, która posiada wszystkie certyfikaty jakości wykonania.

Podobne firmy

Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 19.11.2013
Grun sp.z o. o. funkcjonuje na rynku od przeszło 10 lat i jest największym dystrybutorem czapek w kraju znanych i prestiżowych marek. Posiadamy ponad 300 sklepów oraz salonów w całej Polsce,...
Strona Wamatex

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Firma Wamatex to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, dysponujące nie tylko doskonałym i nowoczesnym parkiem maszyn, ale również własną farbiarnią oraz wykańczalnią dzianin. Firma specjalizuje...
Więcej o firmie: Dzianiny
Strona Aisoshop

Aisoshop

Dodano: 07.10.2013
Firma AISO jest firma, zajmującą się produkcja oraz dystrybucją eleganckiej odzieży dla Pań. To właśnie do kobiet, które cenią sobie przede wszystkim wygodę oraz elegancję skierowana jest...
Strona twojatorba.pl

twojatorba.pl

Dodano: 27.06.2013
Oferowane przez nas torebki pozwolą Ci na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Dzięki szybkiej opcji wybierania torebek damskich według fasonów oraz kolorów i materiałów, z jakich...