Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Odzież ochronna dla profesjonalistów - Ferpol - Skierniewice

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.06.2015
Potrzebujesz nowoczesnej odzieży roboczej, butów roboczych czy też akcesoriów ochronnych do wykonywania różnego rodzaju prac? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ferpol – hurtowni BHP z wieloletnim doświadczeniem w branży. Hurtownia zapewnia dostęp do najlepszych produktów od najbardziej cenionych producentów, a także posiada własną szwalnię, co daje szansę naszycia na akcesoriach logo firmy i innych sposobów personalizacji. Wybierając nas, zawsze masz gwarancję korzystnej ceny oraz profesjonalnej obsługi i sprawnej wysyłki!

Odzież ochronna

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment wysokiej jakości ubrań BHP. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wszystkie niezbędne artykuły do wykonywania bezpiecznej pracy w szerokim zakresie zawodów oraz miejsce pracy. 

W naszej firmie współpracujemy z największymi dystrybutorami na świecie, co pozwala nam zapewnić odzież, która pochodzi od renomowanych producentów o zasięgu światowym. Jednocześnie dysponujemy własną szwalnią, co pozwala nam zapewnić wykonanie przeróbek odzieży. 

W naszej firmie dystrybuowana jest między innymi odzież ochronna, która obejmuje między innymi odzież odblaskową , przeciwdeszczową oraz wodoodporną, kwasoodporną, trudnopalną, spawalnicza, HCCP. 

Szeroki asortyment odzieży, którą oferujemy pozwala nam zapewnić naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych artykułów do potrzeb naszych klientów. 

Zapewniamy również wygodne zakupy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, w którym możemy naszym klientom gwarantować również szybki czas realizowania zamówień.

www.ferpol.pl/odziez-ochronna-7458124

Podobne firmy

Strona Dancewear

Dancewear

Dodano: 30.12.2015
Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości ubrań dla tancerzy realizowanych z wysokiej jakości, elastycznych i odpowiednio dobranych materiałów. Zapewniamy naszym klientom i klientkom...
Strona 2skin

2skin

Dodano: 07.05.2018
Sklep internetowy 2skin.pl oferuje odzież sportową zaprojektowaną z myślą o kobietach aktywnych, ceniących sobie zdrowy tryb życia, a także wszelką aktywność sportową. Wszystkie ubrania...
Strona Aisoshop

Aisoshop

Dodano: 07.10.2013
Firma AISO jest firma, zajmującą się produkcja oraz dystrybucją eleganckiej odzieży dla Pań. To właśnie do kobiet, które cenią sobie przede wszystkim wygodę oraz elegancję skierowana jest...
Strona Czapki.co

Czapki.co

Dodano: 19.11.2013
Grun sp.z o. o. funkcjonuje na rynku od przeszło 10 lat i jest największym dystrybutorem czapek w kraju znanych i prestiżowych marek. Posiadamy ponad 300 sklepów oraz salonów w całej Polsce,...