Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Odzież ochronna dla profesjonalistów - Ferpol - Skierniewice

Strona Ferpol

Ferpol

Dodano: 18.06.2015
Potrzebujesz nowoczesnej odzieży roboczej, butów roboczych czy też akcesoriów ochronnych do wykonywania różnego rodzaju prac? Jeżeli tak, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Ferpol – hurtowni BHP z wieloletnim doświadczeniem w branży. Hurtownia zapewnia dostęp do najlepszych produktów od najbardziej cenionych producentów, a także posiada własną szwalnię, co daje szansę naszycia na akcesoriach logo firmy i innych sposobów personalizacji. Wybierając nas, zawsze masz gwarancję korzystnej ceny oraz profesjonalnej obsługi i sprawnej wysyłki!

Odzież ochronna

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom szeroki asortyment wysokiej jakości ubrań BHP. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wszystkie niezbędne artykuły do wykonywania bezpiecznej pracy w szerokim zakresie zawodów oraz miejsce pracy. 

W naszej firmie współpracujemy z największymi dystrybutorami na świecie, co pozwala nam zapewnić odzież, która pochodzi od renomowanych producentów o zasięgu światowym. Jednocześnie dysponujemy własną szwalnią, co pozwala nam zapewnić wykonanie przeróbek odzieży. 

W naszej firmie dystrybuowana jest między innymi odzież ochronna, która obejmuje między innymi odzież odblaskową , przeciwdeszczową oraz wodoodporną, kwasoodporną, trudnopalną, spawalnicza, HCCP. 

Szeroki asortyment odzieży, którą oferujemy pozwala nam zapewnić naszym klientom indywidualne dopasowanie poszczególnych artykułów do potrzeb naszych klientów. 

Zapewniamy również wygodne zakupy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, w którym możemy naszym klientom gwarantować również szybki czas realizowania zamówień.

www.ferpol.pl/odziez-ochronna-7458124

Podobne firmy

Strona Knittex

Knittex

Dodano: 27.03.2015
Firma KNITTEX, to sprawdzony i ceniony producent wyrobów pończoszniczych. Doskonała znajomość, szeroko rozumianego włókiennictwa oraz profesjonalny zespół kierunkowo wykształconych oraz...
Więcej o firmie: Rajstopy, Rajstopy dla dzieci
Strona ButyXL

ButyXL

Dodano: 05.08.2014
ButyXL to jedna z największych platform sprzedażowych w Polsce, oferująca bogaty asortyment w zakresie dużych rozmiarów obuwia. Firma posiadająca swoją siedzibę na warszawskim Ursynowie...
Strona Wamatex

Wamatex

Dodano: 01.02.2017
Firma Wamatex to wysokiej klasy przedsiębiorstwo, dysponujące nie tylko doskonałym i nowoczesnym parkiem maszyn, ale również własną farbiarnią oraz wykańczalnią dzianin. Firma specjalizuje...
Więcej o firmie: Dzianiny
Strona Tombigo

Tombigo

Dodano: 02.06.2018
Sklep internetowy tombigo.pl zajmuje się rozprowadzaniem wysokiej jakości odzieży męskiej, z naciskiem na duże rozmiary. Produkty szyte są w większości na rodzimym rynku i z wysokiej jakości...
Więcej o firmie: Duże swetry męskie